Skip to content

آقا / خانم 

ما که هستیم؟

ما یک شرکت مدیریت املاک و مستغلات با سابقه درخشان، مستقر در استانبول، ترکیه هستیم. در حالی که تمرکز شرکت ما بیشتر بر روی سرمایه گذاران بین المللی است، فرصت های سرمایه گذاری در بخش املاک را به خریداران محلی نیز ارائه می دهیم. پروژه های ما بیشتر در استانبول هستند اما پروژه های اختصاصی دیگری نیز در شهرهای بورسا ، بدروم و ساکاریا در ترکیه داریم.خرید ملک و پیگیری روال اداری در کشور ترکیه به تجربه و دانش بالایی نیاز دارد. به عنوان شرکت Trem Global، ما در بازار املاک و مستغلات کشور ترکیه از تجربه و تخصص بالایی برخوردار هستیم و به شما کمک می کنیم پس از تجزیه و تحلیل اطلاعات و رویدادهای روزانه در ترکیه، بهترین سرمایه گذاری ممکن را انجام دهید.

ما برای جلب رضایت و خرسندی شما، با تخصص و تجربه های مختلف، در کنار هم گرد آمده ایم تا با یک تیم حرفه ای و کارآزموده، بهترین خدمات در بازار املاک و مستغلات را به شما ارائه دهیم.

ما همچنین در کنار پروژه هایی که به شما پیشنهاد می دهیم، پروژه های منحصر به فرد خودمان را داریم که مزیت های بیشتری دارند. در مجموع با داشتن بیش از +3500 پروژه، ما یکی از مجرب ترین آژانس های منطقه خود هستیم.

ما مطابق با معیارهای خود، صرفاً با معتبرترین شرکت های ساختمان سازی ترکیه همکاری می کنیم. همچنین شرکت ما 4 پروژه مختص به خود را دارد که تعداد آن ها در آینده رو به افرایش است. فروش کلیه املاکی که ما بازریابی آن را بر عهده داریم و پروژه های مختص به خودمان، کاملاً مطابق با قوانین کشور ترکیه بوده و شما در امنیت کامل هستید.

ما به عنوان ترم گلوبال به شما اطمینان می دهیم که از ابتدایی ترین مراحل خرید تا انتها و حتی پس از آن نیز در کنار شما و همراه شما خواهیم بود.

ادامه مطلب

5+2 villa in Boğazköy Bahçeşehir in compound area

چرا این ملک؟

Explore 5+2 villa in Boğazköy Bahçeşehir in compound area
 
Villa
Ready
Ready
Istanbul – Başakşehir
Ready
20 دقیقه

خدمات ما

خدمات قبل و بعد از فروش با رضایت کامل مشتری.
شما را به تمام املاک مورد علاقه تان در سراسر ترکیه میبریم.
بگذارید تیم TremGlobal شما را از فرودگاه یا هتل بردارد.
ما قبل از رسیدن شما به اینجا تمام جزئیات را تنظیم می کنیم.

جزئیات پروژه

5+2

بیشترین: 360,00 m2

:قیمت حداکثر
$433,000

کمترین: 360,00 m2

 :کمترین قیمت
$433,000

سرویس بهداشتی :4

داخل

بیرون

Price Range of 5+2 villa in Boğazköy Bahçeşehir in compound area

سرویس بهداشتی

4

 قیمت حداکثر

$431,000

کمترین قیمت

$431,000

کمترین مساحت 

360,00 M2

موقعیت

PROPERTY INQUIRY

If you need to get more information about any property and detailed guidance, Please fill out the form here, our advisers will contact you soon.